Zapraszamy po E-podpis

Utworzono: piątek, 06, grudzień 2013

 

Podpis elektroniczny to już biznesowa codzienność na całym świecie. Internet znacznie przybliża do siebie partnerów i kontrahentów, a podpis elektroniczny pozwala finalizować ważne zadania i przedsięwzięcia bez wychodzenia z biura. To sprawdzony sposób na usprawnienie działania firmy.

Od teraz wszystko w jednym miejscu!

Wszystkie formalności związane z wydaniem nowego lub przedłużeniem ważności Podpisu elektronicznego można załatwić podczas jednej wizyty w siedzibie naszej firmy.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, wyręczamy Was wykonując wszelkie czynności:

  • umożliwiamy wygodny zakup zestawów do podpisu elektronicznego,
  • doradzamy jaki wybrać certyfikat: uniwersalny czy firmowy,
  • drukujemy wszelkie niezbędne dokumenty, umowy,
  • weryfikujemy tożsamość bez konieczności czekania w kolejkach,
  • wysyłamy dokumentację we właściwe miejsca,
  • uruchamiamy pełną funkcjonalność podpisu elektronicznego.
 certum globus


Weryfikacja tożsamości i poświadczenie podpisu jest usługą wykonywaną w naszym Punkcie Potwierdzania Tożsamości (PPT) i może mieć zastosowanie w sytuacji, gdy posiadacie Państwo samodzielnie wydrukowane i nie podpisane dokumenty dotyczące certyfikowanego podpisu elektronicznego. W takim przypadku NIE PONOSIMY odpowiedzialności za ewentualne błędy lub braki w dokumentacji.
Operator PPT może podpisać dokumenty z ramienia Certum tylko w przypadku gdy osobiście je przygotował, zatem Klient musi czekać na podpisanie i odesłanie umowy przez Certum.
Przygotowanie dokumentacji jest usługą wykonywaną w naszym Punkcie Potwierdzania Tożsamości (PPT). W ramach tej usługi, na podstawie otrzymanych danych przygotowujemy niezbędną dokumentację dla osoby wnioskującej o podpis elektroniczny.
W tym przypadku PONOSIMY odpowiedzialność za prawidłowość wypełnienia i wystawienia wszystkich dokumentów. Ponieważ od razu podpisujemy dokumenty w imieniu Certum, Klient nie musi czekać na odesłanie umowy - otrzymuje od razu wszystkie podpisane dokumenty.

Zapraszamy!

   Pomoc Zdalna - TeamViewer


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.