Nowa Symfonia 2015

Utworzono: wtorek, 04, listopad 2014

Z przyjemnością informujemy, że dostępna jest już nowa oferta produktowa Sage Symfonia na 2015 rok.

Dla wszystkich Klientów zostały przygotowane programy:

- Sage Symfonia Start 2015

- Sage Symfonia 2015


Sage Symfonia Start
to kompleksowy program przeznaczony dla firm rozliczających się uproszczoną księgowością. Rozwiązanie przystosowane jest zarówno do obsługi jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i firm, które rozliczają swoich pracowników. Sage Symfonia Start zapewni Tobie i Twojej firmie wysoki poziom bezpieczeństwa prawno-podatkowego. Dzięki niej zmniejszysz koszty oraz zautomatyzujesz wiele codziennych czynności.

Programy Sage Symfonia łatwo dopasujesz do swoich potrzeb  Zminimalizujesz ryzyko popełnienia błędu, dzięki  podpowiedziom kolejnych kroków niezbędnych do wykonania zadania. Decydując się na Sage Symfonia Start zyskasz wysokiej jakości produkt oraz profesjonalne wsparcie, dzięki usługom abonamentowym Sage Gwarancja.


Sage Symfonia
jest sprawdzonym przez niemal 50 tysięcy Klientów systemem wspierającym zarządzanie w firmach rozliczających się pełną księgowością. Jest lubiana przez księgowych oraz ceniona przez ośrodki edukacyjne. Elastyczna, modułowa budowa oraz dostępność dodatkowych opcji sprawia, że możesz łatwo zbudować system dostosowany do potrzeb Twojej firmy.

Sage Symfonia zapewni Tobie i Twojej firmie bezpieczeństwo prawne wynikające z pracy na oprogramowaniu zgodnym z przepisami. Jej zakres gwarantuje wsparcie w kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa, a dodatkowe opcje rozszerzą funkcjonalności dając jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb Twojej firmy. Oferowane przez nas usługi zapewnią profesjonalne wsparcie merytoryczne i techniczne.

   Pomoc Zdalna - TeamViewer


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.