Przygotuj się na 2015 rok

Utworzono: poniedziałek, 08, grudzień 2014

 

1 stycznia 2015 roku wejdą w życie nowe przepisy dotyczące składania deklaracji podatkowych

Przedsiębiorcy zatrudniający więcej niż 5 pracowników lub rozliczający się za pomocą biur rachunkowych, będą musieli wysyłać do urzędów skarbowych deklaracje PIT-11, PIT-8C, PIT-R oraz PIT-40 wyłącznie w formie elektronicznej. W przypadku, kiedy zobowiązany do tego przedsiębiorca, wyśle deklaracje w sposób tradycyjny w formie papierowej - urząd skarbowy uzna je za niedostarczone.


Programy Sage odpowiadają na nowe prawo

Wszystkie nasze programy: Sage Symfonia Start, Sage Symfonia oraz Sage Symfonia ERP posiadają funkcjonalność e-Box, która pozwala na automatyzację procesu wysyłania deklaracji podatkowych do urzędów skarbowych. Praca z naszymi programami obsługującymi obszar kadrowo-płacowy umożliwia natychmiastowe dostosowanie się do nowego prawa – szybko i bezstresowo.

Wypróbuj nasze rozwiązania, które zautomatyzują Twoją pracę:

Sage Symfonia Start Księgowość Plus

Zapewnia intuicyjne prowadzenie uproszczonej księgowości i rozliczanie wynagrodzeń pracowników. We współpracy z e-Box bezpiecznie i łatwo wyślesz wiele e-deklaracji do urzędu skarbowego.

Sage Symfonia Kadry i Płace

Wspiera zarządzanie kadrami, automatyzuje obliczanie płac oraz wspomaga rozliczanie z urzędami skarbowymi. We współpracy e-Box wyślesz wiele e-deklaracji PIT i VAT bezpośrednio do urzędu skarbowego.

Sage Symfonia ERP Kadry i Płace

Obejmuje całokształt zagadnień związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników. Automatyzuje rozliczenia podatkowe. Dzięki modułowi e-Box zautomatyzujesz proces składania wielu e-deklaracji w tym samym czasie.

 

ZAPRASZAMY do kontaktu z nami.

   Pomoc Zdalna - TeamViewer


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze europejskie – dla rozwoju Innowacyjnej Gospodarki.