Pakiety dla zarządców nieruchomości

Jeśli prowadzisz obsługę rachunkowo-księgową na rzecz administrowanych bądź zarządzanych podmiotów, skorzystaj ze specjalnej oferty na pierwszy zakup systemu enova365:

[table id=2 /]
[table id=2 responsive=scroll/]

Poznaj funkcjonalność proponowanych modułów >

Oferowane powyżej pakiety enova365 są dostępne w opcji standard. Moduły wchodzące w skład poszczególnych pakietów są dostępne w dwóch różnych wariantach funkcjonalnych oznaczonych kolorami: złotym lub platynowym. Więcej informacji o sposobie korzystania z systemu enova365 oraz o różnicach między poszczególnymi wariantami funkcjonalnymi jest dostępnych tutaj.

Warunkiem skorzystania z powyższej oferty jest przedłożenie podczas składania zamówienia dokumentów rejestrowych firmy: KRS lub wpis do ewidencji, potwierdzających iż główną działalnością podmiotu (wg klasyfikacji PKD) jest:
68.20.Z – Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi i/lub 68.32.Z – Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie oraz oświadczenia, że podmiot nabywający licencję w ramach prowadzonej działalności jest uprawniony do prowadzenia obsługi rachunkowo-księgowej na rzecz podmiotów, którymi administruje bądź zarządza.
Każdy z przedstawionych pakietów obejmuje licencje na jedno stanowisko dla danego modułu.

HUBER Eryk Gałan

ul. Dolna 3 Maja 8/1, 20-079 Lublin

Telefon: 81 534 00 77

E-mail: biuro@huber.net.pl

  © 2019 HUBER Eryk Gałan