Jest już dostępna nowa wersja systemu enova365: 1908.0.0, która została dostosowana do zmian w przepisach obowiązujących od 1 września 2019 roku:
  • Biała Księga Podatników
  • nowa wersja e-sprawozdań
  • nowa skala podatkowa PIT, KUP, ulga podatkowa – obowiązujące od 1 października 2019 roku.
  • nowe wskaźniki kwartalne
  • zmiany w raportach list płac dla osób zatrudnionych poniżej 26 roku życia

Poniżej przedstawiamy opis innych, istotnych zmian:

finanse i ksiegowosc

Biała Księga Podatników: w enova365 wprowadzono mechanizmy umożliwiające komunikację online z wykazem podatników VAT, a w ramach tej komunikacji weryfikację statusu kontrahenta i jego rachunków bankowych.

enova365 Eksport Dekretów List Płac: nowy dodatek umożliwiający stworzenie gotowych dekretów w celu zautomatyzowania przygotowania informacji księgowych do systemu Sage Symfonia.

E-sprawozdania: umożliwiono tworzenie e-sprawozdań w wersji 1-2, która obowiązuje dla sprawozdań finansowych sporządzonych od dnia 1 września 2019 roku.

kadry place i hr

Zmiana stawki podatku PIT: enova365 została wyposażona w mechanizm obsługujący nową stawkę PIT (17%), która będzie obowiązywać od 1 października 2019 roku.

Aktualizacja wskaźników kadrowo płacowych.

handel i magazyn

enova365 Kurierzy: dodatek został wzbogacony o integrację z firmą kurierską UPS. Dodatek pozwala m.in. na rejestrowanie przesyłek w systemach kurierów, zamawianie kurierów oraz śledzenie przesyłek, wszystko bezpośrednio z poziomu systemu enova365.

business intelligence

Panele BI: jest to dedykowane miejsce służące do prezentacji ogólnych wskaźników, wykresów oraz tabel BI. Stworzenie Panelu odbywa się po stronie konfiguracji, a następnie jest on widoczny w oknie głównym programu, jako osobny kafelek. Panele wyposażone są w funkcjonalność drag&drop (przeciągnij i upuść) oraz zmianę wielkości elementów, co ułatwia konfigurację wyglądu. Użytkownik może tworzyć własne kopie panelu i dostosowywać je do swoich indywidualnych potrzeb.

Szczegółowy Opis Zmian

pobierz

HUBER Eryk Gałan

ul. Dolna 3 Maja 8/1, 20-079 Lublin

Telefon: 81 534 00 77

E-mail: biuro@huber.net.pl

  © 2019 HUBER Eryk Gałan