Poznaj najlepszy backup na rynku

XOPERO SOFTWARE to największy polski producent systemów przywracania danych i rozwiązań do backupów. Najważniejszą zaletą oferowanej technologii jest wszechstronność działania w zakresie zabezpieczenia danych, szyfrowania oraz kompresji. Rozwiązania Xopero stosowane są w 27 krajach na całym świecie. Producentowi zaufały największe koncerny takie jak T-Mobile, Orange, Asseco, Subway czy Roleski. W 2017 roku firma dołączyła do ESET Technology Alliance – inicjatywy, która zrzesza producentów do kompleksowej ochrony infrastruktury IT, a każdy z nich przechodzi rygorystyczne testy weryfikujące skuteczność, użyteczność i intuicyjność korzystania.

Poznaj Xopero Cloud – rozwiązanie wyróżnione w konkursie Best in Cloud – Bezpieczna Chmura magazynu Computerworld

Już od 30 złotych miesięcznie,
możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo swoich danych i spokojny sen

Backup w chmurze to 100% gwarancji bezpieczeństwa

Nie musisz inwestować w drogą infrastrukturę – rób kopie zapasowe w chmurze i oszczędzaj

Czym jest Xopero Cloud?

Xopero Cloud to zaawansowane rozwiązanie do tworzenia kopii bezpieczeństwa w chmurze, które pozwala na nielimitowane zabezpieczenie komputerów, baz danych, serwerów i maszyn wirtualnych. Ilość chronionych urządzeń i wielkość pamięci ograniczona jest wyłącznie Twoimi potrzebami.

Najszybszy backup na rynku

Zaszyfrowane dane, awaria sprzętu, złośliwe oprogramowanie, kolega lub koleżanka otworzyła maila z wirusem, który sparaliżował pracę całej firmy. Xopero oferuje superszybką kopię bezpieczeństwa. Wykonuj swój cotygodniowy backup HDD nawet z prędkością 1,2 MB/s., a w momencie awarii przywracaj system na pusty dysk za pomocą BMR (bare-metal-restore) lub wybierz konkretne pliki i foldery, które chcesz przywrócić. Jak widzisz, nawet podczas awarii masz pełną kontrolę nad swoimi danymi.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane, zanim jeszcze zostaną przesłane z urządzenia, są szyfrowane algorytmem AES 256 – tym samym, z którego korzystają banki oraz amerykańskie NSA. Dane trafiają do chmury zdefragmentowane, podzielone na bloki. Dopiero w drodze powrotnej na Twój komputer są deszyfrowane i “wracają” do pierwotnej formy. Dodatkowo chronione są kluczem publicznym lub prywatnym – Ty decydujesz. Xopero Cloud daje Ci 100% gwarancji, że nawet w przypadku włamania do centrum danych, ktoś nieupoważniony nie będzie w stanie ich odczytać.

Centrum danych w Polsce

Wizja Twoich danych „w chmurze” może wydawać się nieco abstrakcyjna, ponieważ chmura nie jest czymś namacalnym. Dlatego łatwiej będzie Ci wyobrazić sobie potężną platformę IT umiejscowioną na terenie Polski, z dwiema fizycznymi i niezależnymi lokalizacjami serwerowni, w których przechowywane są Twoje dane. Dysponujesz aż dwiema kopiami zapasowymi w bezpiecznej chmurze. Daje Ci to 100% gwarancję bezpieczeństwa. Centrum Danych, z którego korzysta Xopero to Asseco Data Systems – polski gigant na rynku usług IT, które obdarzyło zaufaniem wiele instytucji publicznych.

Centrum Danych Asseco spełnia wszystkie wymogi i zalecenia RODO, wszelkie normy jakości ISO i przechodzi regularne audyty. Zapewnia to firmom ochronę, która do niedawna dostępna była tylko dla największych przedsiębiorstw na rynku. W ten sposób zyskujesz poziom zabezpieczenia infrastruktury, niemożliwy do wdrożenia wewnętrznie w firmie.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane, zanim jeszcze zostaną przesłane z urządzenia, są szyfrowane algorytmem AES 256 – tym samym, z którego korzystają banki oraz amerykańskie NSA. Dane trafiają do chmury zdefragmentowane, podzielone na bloki. Dopiero w drodze powrotnej na Twój komputer są deszyfrowane i “wracają” do pierwotnej formy. Dodatkowo chronione są kluczem publicznym lub prywatnym – Ty decydujesz. Xopero Cloud daje Ci 100% gwarancji, że nawet w przypadku włamania do centrum danych, ktoś nieupoważniony nie będzie w stanie ich odczytać.

Centralne zarządzanie

Oprócz narzędzi do zabezpieczenia danych, zyskujesz konsolę centralnego zarządzania polityką bezpieczeństwa w firmie. To tam definiujesz harmonogram wykonywania automatycznych backupów dla wszystkich urządzeń – od jednego, do kilku tysięcy, konfigurujesz aplikacje klienckie, tworzysz użytkowników, dodajesz hosty, zarządzasz usługami. Tam też monitorujesz procesy backupu – ilość przesyłanych danych i wersji oraz wielkość kopii. W momencie zmiany sprzętu – zarządzasz migracją. Przenosisz dane na nowe urządzenia zachowując komplet danych i ustawień, włącznie z hasłami i ID.

Masz oko
na swoje dane

Aplikacja desktopowa, którą pobierasz na urządzenie służy Ci do backupu i odzyskiwania danych. Zarządzanie użytkownikami czy weryfikacja stanów wykonywanych backupów – odbywa się w aplikacji webowej. Możesz otworzyć ją w przeglądarce na dowolnym urządzeniu – komputerze, smartfonie czy tablecie. Dzięki temu masz oko na swoje dane zawsze i wszędzie, gdy tylko tego potrzebujesz. Nawet na wakacjach, tysiące kilometrów od siedziby
firmy możesz sprawdzać stan ochrony Twoich informacji.

Bezpieczna
praca zdalna

Jeżeli Twoja firma posiada wiele oddziałów, biur, pracowników mobilnych lub pracujących zdalnie – zabezpieczenie tak rozproszonej infrastruktury może stanowić problem… o którym możesz zapomnieć. Xopero Cloud idealnie sprosta Twoim oczekiwaniom i kompleksowo zabezpieczy wszystkie dodatkowe lokalizacje, a szyfrowane dane przesyłane będą do dwóch niezależnych lokalizacji.

HUBER Eryk Gałan

ul. Dolna 3 Maja 8/1, 20-079 Lublin

Telefon: 81 534 00 77

E-mail: biuro@huber.net.pl

  © 2019 HUBER Eryk Gałan