O nas

Firma Huber

Firma HUBER od 1999 roku dostarcza swoim Klientom rozwiązania informatyczne dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki kompleksowości oferty jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie oprogramowanie dla każdego Klienta.

Od 2002 roku współpracujemy z firmą Symfonia a w 2004 roku zostaliśmy jedynym w województwie Autoryzowanym Partnerem tej firmy.

Wychodząc naprzeciw zaawansowanym potrzebom naszych Klientów w 2011 roku postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę o oprogramowanie firmy Streamsoft, a w 2015 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Soneta – producentem oprogramowania enova365.

Oferując oprogramowanie dla firm i stacji paliw kompleksowo wspieramy naszych Klientów, począwszy od procesu identyfikacji ich potrzeb, kończąc na stałej opiece serwisowej. Od początku swojej działalności firma związana jest z rynkiem stacji paliw. Zaufały nam takie firmy jak: PKN Orlen SA, Slovnaft oraz cała rzesza prywatnych stacji paliw.  Wszystkim stacjom paliw gwarantujemy fachowe doradztwo, serwis, z czasem reakcji ograniczonym nawet do kilku godzin, w zależności od wariantu zawartej umowy.  

Proponowane przez nas rozwiązania IT wspomagające zarządzanie, kompleksowo obsługują relacje z Klientami oraz optymalizują procesy biznesowe.  Zespół naszych pracowników posiada wiedzę i doświadczenie zapewniające skuteczną instalację i wdrożenie oferowanych przez nas produktów oraz późniejsze ich serwisowanie. Stanowimy grono specjalistów z dziedzin informatyki, finansów i księgowości, prawa pracy, marketingu i zarządzania – potwierdza to długoletnia współpraca z licznymi Klientami oraz ich lojalność wobec firmy HUBER.

Dlaczego my?

Pełny proces analizy potrzeb biznesowych
Profesjonalne wsparcie w całym procesie implementacji systemu  ERP
Indywidualne podejście do każdego Klienta
Wieloletnie doświadczenie

lata pracy w branży
0
zadowolonych klientów
> 570
wdrożeń systemów ERP
> 180

Nasi klienci

HUBER Eryk Gałan

ul. Dolna 3 Maja 8/1, 20-079 Lublin

Telefon: 81 534 00 77

E-mail: biuro@huber.net.pl

  © 2019 HUBER Eryk Gałan