streamsoft partner
streamsoft

System Streamsoft

Polski producent i dostawca systemów ERP oraz programów wspierających pracę małych przedsiębiorstw i biur rachunkowych. Na rynku IT działa nieprzerwanie od ponad 20 lat, usprawniając zarządzanie w różnych obszarach przedsiębiorstw.

Produkty dedykowane dla średnich i dużych firm:

Streamsoft Prestiż dedykowany do firm produkcyjnych, głównie ze względu na rozbudowany moduł do Zarządzania Produkcją. System został z powodzeniem wdrożony w ponad 350 przedsiębiorstwach z obszaru produkcji, m.in: konstrukcje stalowe, maszyny i urządzenia, produkcja wyposażenia i AGD, branża betoniarska. Z jego rozwiązań korzystają również firmy handlowe i usługowe.

Streamsoft Verto to rozbudowany system działający na autorskiej platformie programistycznej Streamsoft Next, dzięki której możliwe jest rozszerzenie systemu, również w kierunku bardzo specyficznych potrzeb informatycznych. System wspiera firmy z branży e-Commerce, Retail,  dla których jest sprawnym i dynamicznym zapleczem back-office. Z bardzo zaawansowanych możliwości systemu chętnie korzystają również firmy projektowe.

Produkty dedykowane dla mikro i małych firm:

Streamsoft Pro przeznaczony jest dla małych firm handlowych i usługowych. To zintegrowany system zbudowany z modułów wspomagających pracę we wszystkich działach firmy: księgowości, kadrach i płacach, sprzedaży (w biurze i mobilnej) i marketingu, magazynie, serwisie, zaopatrzenia i zakupów.

Streamsoft PCBiznes to seria programów dla małych przedsiębiorców, którzy potrzebują rozwiązań w obszarze księgowości uproszczonej, kadrowo-płacowej oraz fakturowania i prowadzenia gospodarki magazynowej. W skład serii wchodzą: Ala – program do księgowości, Aga – program kadrowo-płacowy oraz Ewa – program do fakturowania. Z programów tych chętnie korzystają Biura Rachunkowe.

Streamsoft Firmino jest skierowany głównie do mikro przedsiębiorców. To nowoczesny program zarządzania firmą, dostępny w chmurze. Przeznaczony przede wszystkich do wystawiania faktur oraz do zarządzania magazynem czy zakupami.

1989 r.

założenie firmy

2001 r.

System Streamsoft PRO

2004 r.

System Streamsoft PRESTIŻ

30lat steramsoft

HUBER Eryk Gałan

ul. Dolna 3 Maja 8/1, 20-079 Lublin

Telefon: 81 534 00 77

E-mail: biuro@huber.net.pl

  © 2019 HUBER Eryk Gałan